Oglądaj nasze filmy online!

Dodane przez wera -
kinowe filmy online

"A potem tańczyliśmy" - zeszłoroczny kinowy hit, czy festiwalowe "Szalone noce z Emily", "Nasze dzieci", "Przyszłość należy do nas",  czy "Łowca" - wszystkie te filmy pokazywaliśmy w kinach w 2020 roku, dziś możecie oglądać je nie wychodząc z domu. Wystarczy wejść na Outfilm.pl! Natomiast "My dwie" - francuski kandydat do Oscarów, zwycięski film LGBT Film Festival dostępny jest na portalu mojeekino.pl

Film Levana Akina „A potem tańczyliśmy” prezentowany był na Festiwalu w Cannes, a później stał się festiwalowym i frekwencyjnym hitem na całym świecie. Nawet w rodzimej Gruzji wszystkie bilety były wyprzedane, pomimo silnych protestów ze strony konserwatywnej części społeczeństwa. Ta historia młodego tancerza to uniwersalna opowieść o pożądaniu, ambicji i wyzwoleniu, a finałowa scena po prostu zapiera dech w piersiach. Oglądaj teraz!

A potem tańczyliśmy

 

"Szalone noce z Emily" podbiło serca publiczności na LGBT Film Festival. To komedia biograficzna o twórczości jednej z najwybitniejszych amerykańskich poetek - Emily Dickinson i o jej miłości do Susan Gilbert. Oglądaj teraz!

Szalone Noce z Emily

 

"Łowca" był filmem otwierającym zeszłoroczny LGBT Film Festiwal. Argentyński thriller w reżyserii Marco Bergera, jednego z najbardziej znanych twórców kina LGBT („Blondyn”, „Hawaii”, „Wysokie napięcie: mężczyźni” ). W rolach głównych m.in. Lautaro Rodríguez („Mój najlepszy przyjaciel”) i Juan Barberini („Koniec wieku”). Oglądaj teraz!

łowca

 

"My dwie" to francuski kandydat do Oscara, za którego trzymamy kciuki z całych sił! To zwycięski film zeszłorocznego LGBT Film Festival. Wyciskająca łzy historia pięknej miłości dwóch emerytek, które walczą o to, by móc być razem. Dramatyczne wydarzenia przeplatają się z dobrym humorem, a duet Barbary Sukowej i Martine Chevallier daje prawdziwy popis wyśmienitej gry aktorskiej. 

my dwie