10. Urodziny Tongariro na LGBT Film Festival Online!

Dodane przez wera -

10. Urodziny Tongariro na LGBT Film Festival Online!

11. LGBT Film Festival oficjalnie dobiega końca. Dla wszystkich, którzy nie załapali się na seanse, bądź preferują oglądanie filmów na miękkiej, domowej kanapie, organizatorzy przewidzieli coś specjalnego.

Wybrane filmy spośród festiwalowej selekcji kina LGBT będzie można od 26 października do 8 listopada oglądać na największej polskiej platformie vod LGBT + Outfilm, serwując nam tym samym przedłużoną, jesienną ucztę filmową!

Festiwalowe filmy będą dostępne na Outfilmie przez dwa tygodnie, jednak dwa spośród z nich pozostaną na niej dłużej - pierwszy pojawi się na platformie już 24 października i będzie to film “Łowca” - argentyński thriller w reżyserii Marco Bergera, jednego z najbardziej znanych twórców kina LGBT („Blondyn”, „Hawaii”). Internetową odsłonę Festiwalu zamknie film “Przyszłość należy do nas” - zdobywca Nagrody Teddy dla najlepszego filmu LGBT+ na Berlinale 2020. Oba swoją polską premierę miały właśnie na LGBT FF.

Zobacz pełną listę filmów LGBT Film Festival Online dostępnych od 26 października na Outfilmie.

Na LGBT FF Online możecie zobaczyć nasze filmy ("Łowca", "Przyszłość należy do nas"), ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy dla Was specjalną, urodzinową selekcję Tongariro! 10 filmów na 10. urodziny - zobaczcie naszą selekcję!

Fani kina będą mieli jeszcze szansę na obejrzenie zwycięskiego w tej edycji LGBT Film Festival filmu - “My dwie” Filippo Meneghettiego, ma on premierę kinową 23 października.

Na “Szalone Noce z Emily”, który zaskarbił sobie serca widzów i widzek 11. Edycji LGBT Festivalu będzie trzeba trochę poczekać. Outfilm premierowo wprowadzi go do swojej wypożyczalni w pierwszy weekend nowego roku.